COCOPITO Onair site2


COCOPITO ONAIR logo music productions Tychy Music LABEL Radio Trance uplifting House progressive Dubstep

COCOPITO
OnAIR
MusicBlog Productions
KOSZULKOLANDIA COCOPITO ON AIR PRODUCTIONS Music Revolution - blog


1 2 COCOPITO ON AIR Music Blog Production KoDiA czwróka koszulki z nadrukiem cocopito wear wakacyjne z napisami
 
2014-01-26 - 10.40AM COCOPITO OnAir Productions  - Dzisiaj gramy:

KIM CESARION

Undressed

_______________________________________________

Kim Cesarion (ur. 10 lipca 1990 w Sztokholmie) – szwedzki piosenkarz i autor tekstów mający szwedzkie, greckie i gwadelupskie korzenie. 22 marca 2013 roku wydał singiel „Undressed”[1].INFO O AUTORZE:

Kim Cesarion (ur. 10 lipca 1990 w Sztokholmie) szwedzki piosenkarz i autor tekstów mający szwedzkie, greckie i gwadelupskie korzenie.

22 marca 2013 roku wydał singiel „Undressed”.COCOPITO ON AIR TRANCE PRODUCTIONS - koszulki z nadrukiem na wakacje muzyczne

 
 
2014-01-06 - 11.43AM COCOPITO OnAir Productions  - Dzisiaj gramy:

PATTI LaBelle

Stir It Up
_______________________________________________

PATTI LABELLE COCOPITO ON AIR PRODUCTIONS MUSIC BLOGINFO O PIOSENKARCE:

Patti LaBelle, właściwie Patricia Louise Holt (ur. 24 maja 1944 w Filadelfii) - amerykańska wokalistka. Swoją karierę rozpoczęła śpiewając jako nastolatka w chórze Beulah Baptist Church. Sama uformowała własną grupę The Ordettes, która wkrótce przekształciła się w Patti LaBelle & The Blue Belles. W jej skład wchodziły Patti, Nona Hendryx, Sarah Dash i Cindy Birdsong. Kiedy Cindy odeszła od grupy i dołączyła do The Supremes w 1967, pozostałe dziewczyny skróciły nazwę zespołu do LaBelle. Grupa odniosła sukces w 1975 piosenką "Lady Marmalade", która stała się numerem jeden w rozgłośniach popowych i R'n'B (cover tego utworu stał się światowym przebojem dwie i pół dekady później).
W 1977 trio się rozstało, a Patti rozpoczęła solową karierę. Jej debiutancki album wyszedł jeszcze w tym samym roku. Patti nagrała kilka hitów, m.in. "I Don't Go Shopping" i "Little Girls".
Po trzech kolejnych płytach Patti przeszła do wytwórni Philadelphia International w 1981, gdzie wydała kolejne albumy − The Spirit's In It (1981), Im In Love Again (1983) i Patti (1984). Patti ponownie podbiła listy przebojów piosenką "If Only You Knew". W 1982 Patti zadebiutowała na Broadwayu z Allem Greenem w Your Arms Too Short To Box With God.
W 1989 wykonała piosenkę "If You Asked Me To" do filmu Licencja na zabijanie, szesnastej przygody Jamesa Bonda. W 1985 Patti nagrała piosenkę do filmu Beverly Hills Cop, New Attitute i Stir It Up.

W ciągu następnych kilku lat Patti dorobiła się pierwszego platynowego krążka i zdobyła kilka statuetek Grammy. Przez krótki czas miała swój własny serial Out All Night. W 2005 wydała płytę Classic Moments, na której można usłyszeć jej przeboje w nowych wersjach, śpiewane m.in. z Mary J. Blige.Od 1962, w ciągu całej swojej kariery, LaBelle wydała 29 albumów.


 

COCOPITO ON AIR TRANCE PRODUCTIONS - koszulki z nadrukiem na wakacje muzyczne

2013-12-21 - 13:30PM COCOPITO OnAir Productions  - Dzisiaj gramy:

MASTERS

Bella
_______________________________________________

PIERSI BAŁKANICA Polska Muzyka Rozrywkowa COCOPITO MUSIC ON AIRINFO O PRODUCENCIE:

Zespół Masters powstał na początku 2008 roku w Zambrowie (woj. podlaskie) z inicjatywy wokalisty zespołu – Pawła Jasionowskiego. Od tamtej pory koncertuje po całej Polsce i zdobywa coraz liczniejszą publiczność. Wielokrotnie odwiedzał także USA, Anglię, Niemcy, Belgię oraz Litwę. Chętnie angażuje się również w działalność charytatywną, grał koncerty między innymi dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dzieci z Domów Dziecka, Domów Pomocy Społecznej oraz Caritas Polska.
 
Masters wypracował własny i rozpoznawalny styl disco. Piosenki „Żono moja”, „Jestem królem disco”, „Wybacz mi”, „Podróż do gwiazd”, „Bella” oraz „Szukam dziewczyny”, podbijają serca słuchaczy i grane są na każdym koncercie zespołu.
 
Do wszystkich tych przebojów Masters nakręcił wideoklipy. Pierwszym hitem zespołu okazał się  teledysk do piosenki „Żono moja”, którego liczba wyświetleń w serwisie YouTube przekroczyła 24 miliony.
Ponadto w 2013 roku, na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie, Masters zajął III miejsce w konkursie Disco Hit Wszech Czasów.

COCOPITO ON AIR TRANCE PRODUCTIONS - koszulki z nadrukiem na wakacje muzyczne
2013-12-15 - 15:46PM COCOPITO OnAir Productions  - Dzisiaj gramy:

PIERSI

Bałkanica (Josh O'Nell Remix)
_______________________________________________

PIERSI BAŁKANICA Polska Muzyka Rozrywkowa COCOPITO MUSIC ON AIRINFO O PRODUCENCIE:

Piersi – polski zespół rockowy powstały w 1984 roku w Jarocinie. Pierwszy skład Piersi to Paweł Kukiz (śpiew), Rafał "Jezioro" Jezierski (gitara), Zbigniew "Dziadek" Moździerski (gitara basowa) oraz Andrzej "Oli" Olszewski (perkusja).

W 2013 roku skład zespołu opuścił Paweł Kukiz, zastąpił go Adam Asanov. W latach 1997-2004 na okładkach płyt widniała nazwa zespołu "Kukiz i Piersi".


COCOPITO ON AIR TRANCE PRODUCTIONS - koszulki z nadrukiem na wakacje muzyczne