Open'er Festival w Gdyni (na lotnisku Gdynia-Kosakowo) to największy festiwal w Polsce

22-05-2023

Open'er Festival w Gdyni (na lotnisku Gdynia-Kosakowo) to największy festiwal w Polsce, a także dwukrotny laureat European Festival Awards w kategorii Best Major Festival. Przez 20 lat istnienia zyskał kultowy status, prezentując na swoich scenach największe gwiazdy światowej muzyki, takie jak Prince, Bruno Mars, Lana Del Rey, Coldplay, Drake, Depeche Mode, Imagine Dragons, The Weeknd, Florence & The Machine, Radiohead, Kylie Minogue czy Arctic Monkeys.

Open'er Festival to nie tylko muzyczne wydarzenie, ale również połączenie wielu innych form sztuki i kultury. Stanowi platformę do przeprowadzania debat na temat ważnych społecznych zagadnień. Jego nadmorska lokalizacja nadaje festiwalowi wyjątkową atmosferę letnich emocji.

Za 20 lat istnienia Open'er Festival zdobył ogromne uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą, przyciągając fanów muzyki z różnych części świata. Jego bogaty program artystyczny, niesamowita atmosfera i innowacyjne podejście do festiwalowej rozrywki czynią go jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Europie.

Lil Yachty zadebiutuje na swoim pierwszym koncercie w Polsce 1 lipca na Orange Main Stage! Open'er 2023 witamy jednego z najbardziej nieszablonowych artystów ostatnich lat, który doskonale porusza się zarówno w nowoczesnym hip-hopie, jak i nagrywa świetne, pełne psychodelicznego rocka utwory. Jego tegoroczny album zdobył wysokie miejsce na listach sprzedaży w USA.

Anne-Marie, która w lipcu wyda nowy album, wystąpi 29 czerwca na Orange Main Stage!

Beat Stage na Open'erze 2023! Na scenie Beat wystąpią: Maceo Plex, Paco Osuna, Ida Engberg, Marco Faraone, Kelly Lee Owens, Tini Gessler, Deaf Can Dance, Joana, Vacos! A w festiwalową środę, z okazji 20-lecia działalności duetu catz n dogz, Beat Stage będzie pod opieką tego duetu. Dołączą do nich Heidi, FKA.m4a, An On Bast oraz Charlie.

Zamów koszulki z motywem i napisem I Love Gdynia z naszej kolekcji i poczuj jeszcze bardziej atmosferę tego niezwykłego wydarzenia.

Open'er 2023 obiecuje niesamowite doświadczenia muzyczne na każdej scenie festiwalu. Nie możemy się doczekać, aby cieszyć się tym wyjątkowym wydarzeniem wraz z wami!