Target One Agency startuje w czerwcu 2023 r.! KROTOSZYN ! Poland

02-02-2023

Kilka tygodni temu poznaliśmy plany Target One Agency na rozpoczęty przed paroma dniami rok. Przewidują one trzy wakacyjne imprezy – dwie w czerwcu i jedna w sierpniu. Fani szeroko rozumianego EDMu oraz klimatów retro mogą się szykować na wizytę w Krotoszynie pod koniec wakacji, zaś w dniach 16-17 czerwca odbędą się dwie zróżnicowane gatunkowo imprezy. Pierwszego dnia, podczas Freaky Friday, na scenie mają pojawić się popularni obecnie raperzy oraz DJe reprezentujący kulturę vixy. Dzień później z kolei szykuje się nie lada gratka dla fanów muzyki trance. Podczas Target One Festival 2023: Trance Edition wystąpią rozpoznawalne w świecie tanecznej elektroniki postaci grające różne odcienie euforycznych brzmień.

Już teraz znamy pierwszą część lineup’u imprezy. Jako pierwsza ogłoszona została znana i lubiana w naszym kraju Nifra. Jej utwory w głównej mierze mogą kojarzyć fani Black Hole Recordings oraz Coldharbour Recordings, wytwórni Markusa Schulza.

Tuż po niej, do składu Target One Festival Trance Edition dołączył kolejny wychowanek Markusa Schulza – KhoMha. Jego możliwości polscy fani trance’u mieli okazję poznać już niejednokrotnie. W Krotoszynie przyjdzie okazja na powtóreczkę.

Wkrótce poznamy kolejne nazwiska, które zaprezentują się przed polską publicznością 17 czerwca. Na ten moment – oprócz Słowaczki i Kolumbijczyka – skład mają zasilić jeszcze reprezentanci Szkocji, Irlandii Północnej, Niemiec i Polski. Warto więc śledzić dalsze poczynania wokół imprezy na jej facebook’owym wydarzeniu. Bilety trafią do sprzedaży już niedługo.